logo    TEXTIL-E-SHOP  MALOOBCHOD - VELKOOBCHOD   PRACOVNÍ A REKLAMNÍ TEXTIL - VÝŠIVKA - POTISK - VÝROBA NA ZAKÁZKU  

VÝŠIVKA A POTISK
Výšivka a potisk

VÝŠIVKA

Výšivku provádíme na všechny druhy textilu, čepice, froté, trička, mikiny, bundy, kravaty, tašky a batohy atd.  Cena výšivky není odvislá od počtu barev, ale počtu stehů. Odvíjí se od výroby vyšívacího programu, (který vyrobíme, je u nás archivován a při opakování stejného, bez úprav se již neplatí) a počtu kusů. Není-li možné aplikovat výšivku přímo na produkt, nabízíme výrobu nášivky, kterou Vám v dílně přišijeme. Novinkou je též aplikace skleněných kamínků (bijou).

Podklady pro výšivku: zasílejte na náš e-mail v běžných grafických programech PDF, JPG, CDR, nemusí být v křivkách. Je však nutné stanovit velikost (šířka x výška cm), upřesnit umístění - např. na srdce, pravé prso, na záda pod límec, na lopatky, pravý/levý rukáv nad manžetu atd. Po obdržení vaší poptávky budete kontaktováni a projednáme detaily.

Pro konzultaci cenovou nabídku a možné termíny si napište SEM .

UKÁZKA ČÁSTI VÝŠIVEK ZDE.


POTISK

existuje několik technologií potisku. Větší počty kusů je výhodné provést sítotiskem a na menší zakázky je dobré zvolit např. digitální potisk.

Sítotisk je výhodný v počtech nad 50ks, možnost až 6 barev, rozměr tisku cca 35x 50 cm.

Digitální potisk je vhodnější na menší zakázky do 50ks. Jedná se o přímý tisk, třeba i fotografií. Nemá však tak dokonalé prokreslení, jako sítotisk.

Sublimace - výborná technologie k potisku dresů a triček z polyesteru, která najdete v naší nabídce. Potisk snáší dobře mechanické namáhání.

 

Podklady pro potisk: zasílejte prosím v originální velikosti, (příp. upřesněte velikost) v pokud možno v grafice s vektorovými křivkami (CDR). Nemáte-li tuto možnost, náš grafik Vám toto upraví - 1hod. = 450,-Kč. Cenu určuje event. práce grafika, předtisková příprava (výroba filmů, sít - což je dáno počtem barev), velikost potisku a počet kusů.

Pro konzultaci cenovou nabídku a možné termíny si napište SEM .

V případě jakýchkoli nejasností nás prosím neváhejte kontatovat.